Sala weselna w hotelu. Czy to dobry pomysł?

Sala weselna w hotelu. Czy to dobry pomysł?

Każda para marzy o idealnym weselu. Można uruchomić wodze fantazji i zorganizować przyjęcie na plaży, w ogrodzi lub w lesie. Pamiętajmy jednak o względach praktycznych takich jak łazienka, sala do zabawy, kuchnia czy wreszcie pokoje noclegowe. Dlatego dobrze na wesele wybierać hotele, które położone w atrakcyjnej okolicy spełnią wszystkie wymagania młodej pary.

Ślub i wesele to ogromne przedsięwzięcia organizacyjne, które wymaga od młodej pary wielu przygotowań i wyrzeczeń. Nie każdy z nas posiada tyle czasu i energii, żeby poświęcić się szczegółowemu planowaniu i logistycznej realizacji wydarzeń. Warto zatem wybrać miejsce, które w znacznej mierze odciąży parę młodą z natłoku przygotowań.

Wszystko w jednym
Fakt, że usługi hotelowe są kompleksowe jest bez wątpienia najmocniejszym plusem organizacji wesela w tym miejscu. Hotel bowiem udostępnia nam salę, w której odbędzie się przyjęcie wraz ze stołami, krzesłami, obrusami, serwetkami, pokrowcami na krzesła oraz elegancką zastawą. Poza tym hotel oferuje pokoje noclegowe po obniżonej cenie gościom, którzy przyjeżdżają z daleka. Do dodatkowych usług należą również wynajęcie samochodu dla młodej pary, transfer na dworzec bądź lotnisko lub awaryjne skorzystanie z pralni.

Pokoje noclegowe
Wyjątkową zaletą zorganizowania wesela w hotelu jest możliwość zarezerwowania znajdujących się w nim pokoi, co znacznie ułatwia wiele spraw, jak organizacja transportu nad ranem. Co najważniejsze, młoda para nie musi martwić się, że goście z daleka będą mieć problem z zakwaterowaniem na czas przyjęcia. Hotele oferują również apartamenty dla nowożeńców, dzięki czemu mają oni zapewniony komfort i wygodę podczas swojego wieczoru. Warto również podkreślić, że wiele hoteli przygotowuje specjalne niespodzianki dla młodej pary.

Profesjonalna obsługa
Hotele o wysokim standardzie oferują młodej parze indywidualne doradztwo oraz nadzór nad weselem, co pozwala rozkoszować się im beztrosko swoją wyjątkową nocą. Taka profesjonalna obsługa dba o catering, rekomenduje fotografa oraz zespół. Zdarza się, że hotel zamawia dekoratora wnętrz, który zaprojektuje specjalny wystrój po konsultacji z młodymi. Warto podkreślić, że hotele takie dysponują również wysoko wykfalifikowanym zespołem kelnerskim, który zapewni gościom szybką i sprawną obsługę.

Ambroży fusion

opis autora

Poradnik dotyczący organizacji wesela, wyboru sali weselnej oraz tego na co warto zwrócić uwagę przy wyborze miejsca noclegowego dla gości weselnych. 

ul. Długa 23, Kraków

802 692 458

kontakt@hotelspt.com.pl