Najlepsze sale weselne w Wieliczce - Przewodnik

Najlepsze sale weselne w Wieliczce - Przewodnik

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdego człowieka. Taka uroczystość zasługuje na realizację w wyjątkowym, eleganckim i pięknym miejscu. Sprawdźcie nasze propozycje znajdujące się w urokliwej Wieliczce!

Młode pary chcą, żeby dzień ich ślubu był wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla nich, ale także dla gości weselnych. Wybór odpowiedniego miejsca jest jednym z głównych czynników, które wpływają na to, że ten dzień na zawsze zostanie w pamięci. Na rynku usług weselnych dostępnych w Wieliczce znajdziemy ciekawe miejsca, które są w stanie sprostać oczekiwaniom pary młodej. Jednym z bardziej oryginalnych jest Kopalnia Soli „Wieliczka”, która oferuje swoje podziemne komory do organizacji różnych imprez okolicznościowych. Największa z nich może pomieścić nawet 350 gości.
Jednak zanim podejmiecie decyzję, dokładnie przemyślcie wybór lokalu, w jakim będziecie organizować wesele. Pomoże wam w tym nasz poradnik.

Wesele w hotelu
Dla dużego przyjęcia weselnego, w którym udział będzie brało liczne grono przyjezdnych gości, najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie restauracji hotelowej. W Wieliczce takimi dysponuje Turówka Hotel & SPA, hotel Lenart czy kompleks hotelowy Clasic.
Para młoda wyprawiając wesele w takim miejscu zyskuje możliwość łatwego i komfortowego ulokowania swoich gości. Ponadto w ofercie hoteli, które organizują przyjęcia weselne zwykle znajduje się dodatkowo pokój dla nowożeńców. W tym miejscy para młoda będzie mogła spokojnie i wygodnie przebrać się czy odpocząć, a także przechować prezenty ślubne.

Uroczystość w domu weselnym
Wesele organizowane w dużym domu weselnym to idealne rozwiązanie dla uroczystości na więcej niż 120 osób. Takie miejsce gwarantuje pomieszczenie wszystkich zaproszonych gości oraz prywatny charakter imprezy dzięki zamkniętemu terenowi i parkingowi przeznaczonemu wyłącznie do dyspozycji weselników. Ponadto dom weselny zwykle zapewnia profesjonalne usługi w zakresie wystroju sali oraz możliwość wyboru dodatkowych atrakcji, np. czekoladowej fontanny czy drink baru.

Wesele w restauracji
W przypadku organizacji kameralnego wesela, w którym uczestniczyć będzie tylko grono najbliższych osób świetnie sprawdzi się restauracja, np. restauracja Savana czy karczma Pod Wielką Solą. Najważniejsze zalety tego rozwiązania to dogodna lokalizacja i wysokiej jakości kuchnia.

Ambroży fusion

opis autora

Poradnik dotyczący organizacji wesela, wyboru sali weselnej oraz tego na co warto zwrócić uwagę przy wyborze miejsca noclegowego dla gości weselnych. 

ul. Długa 23, Kraków

802 692 458

kontakt@hotelspt.com.pl