Najlepsze apartamenty dla nowożeńców

Najlepsze apartamenty dla nowożeńców

To już niedługo – wspaniały dzień, na który tyle czekaliście. Jednakże przygotowanie ślubu i wesela jest bardzo czasochłonne, nie wspominając już o samym przyjęciu, które jakkolwiek miłe i niezwykłe, to na pewno męczące. Dlatego parze młodej należy się komfortowy apartament, w którym odetchną po całonocnej zabawie.

Hotele o podwyższonym standardzie oferują z reguły wybór kilku apartamentów w różnym stylu tak, aby młoda para mogła wybrać to, co najbardziej im pasuje. Na przykładzie krakowskiego Hotelu Lenart opisujemy kilka wyjątkowych apartamentów dla nowożeńców.

Apartament czerwony
Składa się z kilku niezależnych pomieszczeń, w tym przepięknego ogrodu zimowego. Całość wykończa jest z przewagą koloru czerwonego. Jest to klimatyzowany apartament o podwyższonym standardzie z dźwiękochłonnymi oknami. Apartament posiada łazienkę przy sypialni wyposażoną w wygodną wannę z hydromasażem i kabinę prysznicową oraz drugie pomieszczenie z dodatkową toaletą. W czerwonym apartamencie znajdują się telewizory LCD 32” i 42’’ oraz sejf zamykany elektronicznie.

Biały apartament
To indywidualnie zaprojektowane, klimatyzowane pomieszczenie o najwyższym standardzie. Dopieszczony w każdym detalu, składający się z prywatnego salonu i sypialni wykończonych z przewagą koloru białego. Te apartament jest wprost idealny dla nowożeńców. Wnętrze nasycone jest unikalnymi designerskimi dodatkami w kolorach bieli, czerni i stali. Niepowtarzalny klimat stworzy szklany dach, dzięki któremu możemy nocą podziwiać gwiazdy. Apartament posiada łazienkę przy sypialni wyposażoną w wygodną wannę z hydromasażem i kabinę prysznicową, jak również drugie pomieszczenie z dodatkową toaletą.

Jak nad morzem
Delikatne ledowe podświetlenie łóżka, lampy podłogowe w postaci muszli i designerskie wodne dodatki tworzą wyjątkowy i niepowtarzalny klimat nadmorskiego apartamentu. Multimedialny element wystroju w postaci animacji rafy koralowej na suficie salonu pozwoli zrelaksować się i wyciszyć po męczącym weselu. W sypialni znajduje się wyjątkowe wiszące eliptyczne łóżko, dzięki któremu możemy zrelaksować się i odpocząć jak na najwygodniejszym hamaku na tropikalnej wyspie. Znajdziecie tu przestronną łazienkę wyposażoną w wannę z hydromasażem i prysznic oraz drugie pomieszczenie z dodatkową toaletą.

Ambroży fusion

opis autora

Poradnik dotyczący organizacji wesela, wyboru sali weselnej oraz tego na co warto zwrócić uwagę przy wyborze miejsca noclegowego dla gości weselnych. 

ul. Długa 23, Kraków

802 692 458

kontakt@hotelspt.com.pl